Aktualności sportowe

 
2017-05-18

Biegali po raz siódmy

 W czwartkowy poranek na terenie krośnickiej kolei wąskotorowej zameldowały się szkoły z Bukowic, Kuźnicy Czeszyckiej oraz Krośnic, aby wziąć udział w propagowaniu aktywności ruchowej jaką jest bieganie. Przed rozpoczęciem biegów profesjonalną rozgrzewkę przeprowadzili Wojtek Smoczyk oraz Łukasz Lombarski, uczestnicy biegów oraz maratonów. Opiekunowie poszczególnych szkół przywieźli ze sobą uczestników od zerówki aż do III klasy gimnazjum. W sumie odbyło się 20 biegów z podziałem na poszczególne klasy oraz płeć. Gimnazjum miało do pokonania dystans 650m, klasa IV –VI SP 400m, klasa III-II SP 200m oraz klasa I SP i zerówka 100m. Po zakończeniu biegu każdy uczestnik mógł posilić się kiełbaską z ogniska oraz wodą. Zawodnicy z miejsc I-III otrzymali dyplomy oraz pamiątkowe medale. W klasyfikacji generalnej zwyciężyła szkoła z Bukowic, która uzyskała 51pkt. W nagrodę na ręce Pani Małgorzaty Szmigiel trafił okazały puchar. W akcji udział wzięło 156 uczniów.  Poniżej przedstawiamy klasyfikacje poszczególnych biegów.

ZERÓWKA DZIEWCZĄT:                                                          ZERÓWKA CHŁOPCÓW:

1. Maria Sikora (Bukowice)                                                        1. Jakub Chałupka (Krośnice)

2. Rozalia Robak ( Krośnice)                                                      2. Fabian Krawczyk ( Kuźnica Cz.)

3. Wiktoria Zielińska ( Bukowice)                                                3. Mateusz Młokosiewicz (Kuźnica Cz.)

 

KLASA I SP DZIEWCZĄT:                                                        KLASA I SP CHŁOPCÓW:

1. Wiktoria Lukić (Kuźnica Cz.)                                                  1. Olek Barański (Krośnice)

2. Julia Muzyka (Bukowice)                                                        2. Filip Stałowczyk (Bukowice)

3. Dagmara Banasiewicz (Bukowice)                                         2. Michał Staromłyński (Krośnice)

 

KLASA II SP DZIEWCZĄT:                                                        KLASA II SP CHŁOPCÓW:

1. Weronika Zakrzewska (Krośnice)                                            1. Adam Malerek (Bukowice)

2. Wiktoria Kieruzel (Bukowice)                                                   2. Łukasz Maliszewski (Krośnice)

3. Wiktoria Świątek (Bukowice)                                                   3. Bartosz Niemczycki (Bukowice)

 

KLASA III SP DZIEWCZĄT:                                                        KLASA III SP CHŁOPCÓW:

1. Patrycja Giewiada (Krośnice)                                                  1. Sebastian Dawidowicz (Bukowice)

2. Natalia Zakrzewska (Krośnice)                                                2. Błażej Borkowski (Bukowice)

3. Malwina Fendorf (Krośnice)                                                    3. Tomasz Kędziora (Bukowice)

 

KLASA IV SP DZIEWCZĄT:                                                        KLASA IV SP CHŁOPCÓW:

1. Dominika Krzyszczuk (Bukowice)                                            1. Adam Zalewski (Krośnice)

2. Oliwia Muzyka (Bukowice)                                                       2. Szymon Stasiak (Kuźnica Cz.)

3. Magdalena Gryglik (Kuźnica Cz.)                                            3. Sebastian Cieślik (Kuźnica Cz.)

 

KLASA V SP DZIEWCZĄT:                                                         KLASA V SP CHŁOPCÓW:

1. Maja Gradzik (Bukowice)                                                         1. Kacper Ekiert (Kuźnica Cz.)

2. Zuzanna Zielińska (Bukowice)                                                 2. Krystian Mozol (Bukowice)

3. Kinga Szłykowicz ( Bukowice)                                                  3. Kacper Banach (Bukowice)

 

KLASA VI SP DZIEWCZĄT:                                                        KLASA VI SP CHŁOPCÓW:

1. Weronika Gapik (Krośnice)                                                     1. Mateusz Borejszo (Kuźnica Cz.)

2. Katarzyna Sarniecka (Krośnice)                                              2. Michał Kagan (Krośnice)

3. Julia Sobieraj (Kuźnica Cz.)                                                    3. Grzegorz Piegoński (Bukowice)

 

KLASA I GIMNAZJUM DZIEWCZĄT:                                        KLASA I GIMNAZJUM CHŁOPCÓW:

1. Amelia Nacewicz (Krośnice)                                                  1. Michał Kędziora (Bukowice)

2. Natalia Kecher ( Krośnice)                                                     2. Adam Sobczyk (Bukowice)

3. Nikola Banach (Bukowice)                                                     3. Jakub Majdzik (Krośnice)

 

KLASA II GIMNAZJUM DZIEWCZĄT:                                       KLASA II GIMNAZJUM CHŁOPCÓW:

1. Julita Pasternak (Krośnice)                                                    1. Jakub Kaik (Kuźnica Cz.)

2. Daria Waleńska (Krośnice)                                                    2. Paweł Dawidowicz (Krośnice)

3. Amelia Witek (Krośnice)                                                        3. Patryk Krawczyk (Krośnice)

 

KLASA III GIMNAZJUM DZIEWCZĄT:                                     KLASA III GIMNAZJUM CHŁOPCÓW:

1. Angelika Kopeć (Bukowice)                                                  1. Kamil Jachym (Bukowice)

2. Gabriela Nacewicz (Krośnice)                                              2. Dominik Giewiada (Bukowice)

3. Klaudia Dobrowolska (Bukowice)                                         3. Dawid Tokaj (Krośnice)

 

KLASYFIKACJA GENERALNA SZKÓŁ:

1. BUKOWICE     51pkt

2. KROŚNICE       49pkt

3. KUŹNICA CZESZYCKA    29pkt

Iwanicka & Hencki

Biegali po raz siódmy - galeria

 
Biegali po raz siódmy
 
Biegali po raz siódmy
 
Biegali po raz siódmy
 
Biegali po raz siódmy
 
Biegali po raz siódmy
 
Biegali po raz siódmy
 
Biegali po raz siódmy
 
Biegali po raz siódmy
 
Biegali po raz siódmy
 
Biegali po raz siódmy
 
Biegali po raz siódmy
 
Biegali po raz siódmy
 
Biegali po raz siódmy
 
Biegali po raz siódmy
 
Biegali po raz siódmy
 
Biegali po raz siódmy
 
Biegali po raz siódmy
 
Biegali po raz siódmy
 
Biegali po raz siódmy
 
Biegali po raz siódmy
 
Biegali po raz siódmy
 
Biegali po raz siódmy
 
Biegali po raz siódmy
 
Biegali po raz siódmy
 
Biegali po raz siódmy
 
Biegali po raz siódmy
 
Biegali po raz siódmy
 
Biegali po raz siódmy
 
Biegali po raz siódmy
 
Biegali po raz siódmy
 
Biegali po raz siódmy
 
Biegali po raz siódmy
 
Biegali po raz siódmy
 
Biegali po raz siódmy
 
Biegali po raz siódmy
 
Biegali po raz siódmy
 
Biegali po raz siódmy
 
Biegali po raz siódmy
 
Biegali po raz siódmy
 
Biegali po raz siódmy
 
Biegali po raz siódmy
 
Biegali po raz siódmy
 
Biegali po raz siódmy
 
Biegali po raz siódmy
 
Biegali po raz siódmy
 
Biegali po raz siódmy
 
Biegali po raz siódmy
 
Biegali po raz siódmy
 
Biegali po raz siódmy
 
Biegali po raz siódmy
 
Biegali po raz siódmy
 
Biegali po raz siódmy
 
Biegali po raz siódmy
 
Biegali po raz siódmy
 
Biegali po raz siódmy
 
Biegali po raz siódmy
 
Biegali po raz siódmy
 
Biegali po raz siódmy
 
Biegali po raz siódmy
 
Biegali po raz siódmy
 
Biegali po raz siódmy
 
Biegali po raz siódmy
 
Biegali po raz siódmy
 
Biegali po raz siódmy
 
Biegali po raz siódmy
 
Biegali po raz siódmy
 
Biegali po raz siódmy
 
Biegali po raz siódmy
 
Biegali po raz siódmy
 
Biegali po raz siódmy
 
Biegali po raz siódmy
 
Biegali po raz siódmy
 
Biegali po raz siódmy
 
Biegali po raz siódmy
 
Biegali po raz siódmy
 
Biegali po raz siódmy
 
Biegali po raz siódmy
 
Biegali po raz siódmy
 
Biegali po raz siódmy
 
Biegali po raz siódmy
 
Biegali po raz siódmy
 
Biegali po raz siódmy
 
Biegali po raz siódmy
 
Biegali po raz siódmy
 
Biegali po raz siódmy
 
Biegali po raz siódmy
 
Biegali po raz siódmy
 
Biegali po raz siódmy
 
 
Urząd Gminy w Krośnicach, ul. Sportowa 4, 56-320 Krośnice, pow. milicki, woj. dolnośląskie
tel.: 71 3846 000, fax: 71 3846 015, email: sekretariat@ug.krosnice.pl, http://krosnice.pl
NIP: 916-10-01-133, Regon: 000539242

Urząd Gminy - NIP: 916-10-01-133, Regon: 000539242
Gmina Krośnice - NIP: 916-13-04-684, Regon: 931934704
projekt i hosting: INTERmedi@  |  zarządzane przez: CMS - SPI
Poprawny HTML 4.01 Transitional Poprawny arkusz CSS Poprawne kodowanie UTF-8 Strona zgodna z WCAG 2.0 AA
Niniejszy serwis internetowy stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Informacja na temat celu ich przechowywania i sposobu zarządzania znajduje się w Polityce prywatności.
Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies - zmień ustawienia swojej przeglądarki.
x